Zombie Age 2

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.9
Eklenme: Haziran 22nd, 2014
Dil: English
Boyut: 25M
Üretici: divmob games
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
7.222 views

Android için Zombi Oyunu

80’li yılların başında korku konulu sinema filmi olarak ele alınmaya başlanan zombi teması, 2000’li yıllara girdikten sonra altın çağını yaşamaya başladı.

Zombiler artık filmlerde değil, dizi filimlerde, dergilerde ve oyunları da istila etti. Genel olarak, dünyadaki salgın virüs, insanlara bulaşır ve mutasyona uğratır. İnsanlar zombiye dönüşür ve istila başlar. Kalan insanlar ise zombilere savaş açarlar. Yine bilinen en favori zombi öldürme yöntemi kafasına ateş veya kesmektir.

Zombi Age 2 bu standartlara uyan eğlenceli android oyunlarından. Oyunda, XP olarak bilinen deneyim puanı ile kendinizi sürekli geliştiriyorsunuz. 7 farklı zombi bölgesi ve görevi ile 30 kadar farklı silahı kullanabilirsin.

Grafikler ise popüler 3 boyut yerine, karikatürize olarak hazırlanmış. Karakterler de oldukça hoş Mesala zombilerden size sırıta sırıta yaklaşanlar bile var. HD grafik desteği ile, net detaylara sahip akıcı bir platformu oyunu oynayabilirsiniz. Android Zombie Age 2 oyununu sitemiz üzerinden Apk olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar