Worms 2: Armageddon

Apk indir
Lisans / Fiyat: 2.86 TL
Sürüm: 1.4.0
Eklenme: Nisan 5th, 2014
Dil: English
Boyut: 95M
Üretici: Team 17 Digital Limited
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
12.141 views

Android için Worms 2: Armageddon Oyunu

Worms serileri bildiğiniz üzere Team17 tarafından geliştirilmektedir. Worms serilerine uzun süredir alışmış durumdayız. Bu seriye Worms 2 Armageddon Android oyunu ile bir yenisi daha katılmış oluyor. Serinin diğer oyunları gibi bu oyunun da kullanıcılar arasında kısa sürede beklenen popülariteye ulaşacağından eminiz.

Worms 2 Armageddon küçük bir adada geçmekte. Karakterler olarak solucanlar kullanıldığı oyunda can hakkınızı kaybetmenize sebep olabilecek aniden gelen sular ve çeşitli bölgelere yerleştirilen gizli mayınlara yakalanmadan diğer tüm solucanları öldürmelisiniz.

Geniş bir silah sekmesine sahip oyunda silahlar diğer worms serilerini oynadıysanız tanıdık gelebilir. El bombaları, roketatarlar, beysbol sopası ve çok daha fazla ekipman kullanabilirsiniz. Silah panelinde bulunan küçük bir işlevden bahsetmek isterim. Bu bölümdeki beyaz bayrağı seçerseniz o bölüm için savaşmak istemediğiniz dile getirebilirsiniz. Fakat bu şekilde beyaz bayraktan da anlaşılacağı gibi mücadeleyi kaybetmiş oluyorsunuz.

Oyun ekranının sol tarafında bulunan ve rüzgarın yönü, şiddetini gösteren okları oyunu oynarken sürekli takip etmelisiniz. Bu şekilde rüzgarı takip edip hesaba katarak daha başarılı bir oyun çıkarabilirsiniz. Özellikle paraşüt atlayışı yaptığınızda bu detay size oldukça yardımcı olacaktır.

Eğer oyunu bilgisayara karşı oynamaktan sıkıldıysanız Worms 2 Armageddon Android oyununu multiplayer olarak İnternet üzerinden diğer oyun sevenlerle oynayabilirsiniz. Böylesi daha heyecan verici olabilir. Rakiplerinize karşı savaşırken karakterinizi bazı küçük ayrıntılar ile (isim verme, şapka vs.) özelleştirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar