World Conqueror 2

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.19
Eklenme: Nisan 19th, 2014
Dil: English
Boyut: 50M
Üretici: EasyTech
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
7.020 views

Android için Savaş Strateji Oyunu

World Conqueror 2, 2. dünya savaşı ve soğuk savaş yıllarını ele alan oyunda stratejik savaş taktiklerini kullandığınız Android oyunu.

1940’lı yıllardan bu yana en ünlü askeri generallere yani Guderian, Rommel, Patton, Jukov, Nimitz, MacArthur, Yamamoto, Montgomery ve de Gaulle isimli komutanlara karşı mücadele vererek keyifli bir savaş oyunu oynayabilirsin. Goering ve MacArthur ise Patton ve Rommel isimli generaller, hava filo konutasında yeteknekli iken, panzer ve kara haraketlarında Nimitz ve Yamamoto isimli generaller öne çıkıyor.

Ayrıca World Conqueror 2 oyununda, ünlü silahlar da boy gösteriyor. Almanların Tiger tankı, Rusların Katyuşa isimli roketi göze batan sialhlardan. Oyun güç kullanımından çok, aslında taktik savaşın öne çıktığı bir oyun. Mevzilerinizi korumak için radar istasyonları, kaleler, uçaksavarlar gibi önlemler almalısınız. Sizde saldırılarda bulunmak için, askeri silahlarınızı geliştirerek daha güçlü hale gelmelisiniz.

World Conqueror 2 Android oyununda, 4 farklı senaryo bulunuyor. Bunların ikisi 2. dünya savaşı, diğer ikisi ise soğuk savaş döneminde geçmekte. Ayrıca her oyunu kazanışında, farklı bir rütbe ile ödüllendiriliyorsunuz.

Oyunun Özellikleri;

  • Toplamda 20 büyük general
  • 57 farklı askeri birlik
  • 28 farklı taktik talimatı
  • 34 tarihsel olay
  • 37 ülke ve 2000 kadar savaş bölgesi
  • Haritadan kontrol
  • 16 farklı rütbe ve 18 madalya tipi bulunuyor.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar