WOLFTEAM

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.5.1
Eklenme: Ocak 4th, 2014
Dil: English
Boyut: 8,9M
Üretici: Kutalp
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
233.364 views

Android için Wolfteam Oyunu

Popüler online bilgisayar oyunu Wolfteam, Android cihazlar içinde bir sürüm çıkardı. Bu sürüm ile artık mobil cihazınıza oyunu yükleyebilir ve her yerden oynayabilirsiniz.

Toplamda 11 milyon oyuncuya sahip olup oyun dünyasında büyük ilgi gören oyun 500.000 klana sahip. Türkiye’de ki lider MMOFPS oyunlarından biri olan oyun %100 Türkçe içerik sunmaktadır. Aynı destekleri Android ile mobil cihazlara da veren oyun şimdi mobil oyun dünyasının lideri olmaya çalışıyor.

Android için geliştirilen bu sürümde milyonlarca oyuncu ile her yerden savaşabileceksiniz. Ayrıca düzenlenen ödüllü turnuvalar, etkinlikler, özel karakter ve kurt adamlar ile eğlence ve aksiyonu 7/24 yolda, otobüste ve okulda arka sıralarda yaşabileceksiniz. Oyunun amacını herkes biliyor olsa da yinede kısaca anlatalım. Oyunda insanların mücadelesi değil de kurt adamların savaşı ele alınıyor. Ancak kurt adamlar insan haline dönüşe bildiğinden insan mücadeleleri de ara ara olabilmekte. Kendi kurt adamınızı oluşturup yeteneklerinizi geliştirerek gerçek rakipler ile mücadele ediyorsunuz. Toplamda içerisinde 17 karakter, 9 kurt ve 18 özel versiyon karakter ile özel versiyon kurt içeren oyun yüzlerce silah bulunduruyor. Bol seçenek ile daha fazla farklılık sunan oyunun Türkiye’ye özel sunmuş olduğu harita ve oyun modu ile daha da dikkat çekici olmuş. Ayrıca ses ve grafik efektleri ile de oldukça başarılı bir Android oyun olmuş diyebiliriz.

Av mevsimi WOLFTEAM Android oyununu Apk olarak sitemizden indirip tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

“WOLFTEAM” için 62 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar