War of Nations

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.7.5
Eklenme: Haziran 16th, 2014
Dil: English
Boyut: 23M
Üretici: GREE, INC
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
11.145 views

Android için Strateji Oyunu

Android için üretilen en kapsamlı MMO oyunlarından birisi daha sahne aldı. Gree INC isimli Android oyun geliştirici War Nations oyununu duyurdu.

MMO yani küresel düzeyde, çok fazla oyuncunun da dahil olduğu bir oyun ağı demek. War Nations, mistik ejderhalar ve büyüler gibi konuların dışına çıkarak, geleceğin askeri teknoljileri konu edilerek hazırlanmış. Silahlı robot askerler, uçaklar ve savunma araçları olarak gruplamamız mümkün.

Benzer Android strateji oyunlarında olduğu gibi, basit düzey bir üs ile oyuna başlıyorsunuz. Üretim kaynaklarınızı oluşturarak, teknolojinizi geliştirmeli ve üst düzey savunma – saldırı silahları üretmelisiniz. Oyun yeni duyurulmuş olmasına rağmen şimdiden, 500,000 oyuncuya yaklaşmış durumda. Grafik kalitesi için oldukça fazla uğraş verilen oyunun grafik animasyonları izlemeye değer.

Madenlerinizi çıkarın, teknolojinizi geliştirin ve dünyanın hakimi olun. Aşama aşama askeri birliklerinizi geliştirmek ve saldırılar düzenlemek senin elinde. Komuta edebilmek ve tecrübe kazanmak için oyunun içerisinde bir miktar vakit geçirmelisiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar