Ücretsiz Akıl Oyunu

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.4
Eklenme: Nisan 24th, 2013
Dil: ingilizce
Boyut: 783k
Üretici: Tolan
Platform: Android 2.1 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
6.966 views

Android Ücretsiz Akıl Oyunu

Ücretsiz Akıl Oyunu Oyna ve hızlı bir şekilde beyin yeteneklerini geliştirmek!

Bu basit uygulama çocukların IQ artırmak için tasarlanmış egzersiz dayalı, ama yetişkin de çalışır. Bu beyninizi yeni bölümlerini etkinleştirir ve hafıza keskinleştirir. Herhangi bir beceri ve herkesin kolayca oynayabilirsiniz gerektirmez. Bu uygulama herhangi bir cinsiyet, yaş ve meslek için uygundur.

Her oyun sonra size zihinsel yeteneklerinin değerlendirilmesi sonucu göreceksiniz. Bu sonuç atmak veya gelecekteki karşılaştırma için kaydedebilirsiniz. Daha iyi sonuç almak mümkün arkadaşlarınız ve aileniz ile rekabet edebilir. Ayrıca zaman içinde ilerleme görmek ve oyun sırasında birçok zorlu başarıları kilidini açabilir.

Nasıl Oynanır:
Ücretsiz Mind Game turda oynanır. Her turda oyunu kısaca farklı renkler ile çeşitli çevrelerin gösterecektir. Yaklaşık bir saniye sonra çevrelerinde kaybolur ve orada kaç tane daire seçilen renk ile istenecektir. Eğer doğru cevabı verirseniz, daha fazla çevreleri ile sonraki tura ilerlemek olacaktır. Eğer bir hata yaparsanız, bir dahaki sefere daire sayısı aynı kalır ya da azalmış olacak. Sen 3 girişimleri olacak. Üçüncü hata oyunu bitecek ve sonuç sunulacaktır sonra.

Kolay (tek renk), orta (iki renk) ve sert (3 renk): 3 zorluk Bu oyun seviyesi vardır. Yüksek zorluk seviyesi daha yüksek bir puan verin. Normal, hızlı ve eğitim modu: Üç oyun modları da vardır. Hızlı mod, ilk hata kadar oynamak ve çevrelerinde kısa bir süre gösterilir. Bu mod en yüksek puan verir. Eğitim modunda çevreler istediğiniz sürece gösterilir, böylece hatırlıyorum nasıl birçoğu test edebilirsiniz. Bu modda belirli hiçbir puanları vardır.

==== Ek notlar:
* Eğer bu oyunu beğendiyseniz, bize 5 yıldız verin!
“Savant” modu kilidini açmak için * için, 100’den fazla sonuçlar ile dolu tüm çetele olmalıdır.
* Oyunda gizli başarıları vardır. Onları kilidini nasıl keşfetmek gerekir.
* Ilerleme grafikte, en iyi önceki skoru yarısından daha kötü puanları görüntülenmez.
* Eğer daha fazla testler, daha başarıları ve daha eğlenceli istiyorsanız, Einstein’ın Challenge Full Oyun (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tolan.braintestfull) denemek için davet ediyoruz.
Bu oyun için * Menü simgeleri VisualPharm (http://www.visualpharm.com/) tarafından sağlandı. Onların müthiş iş görün!

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar