Touch Racing 2

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.2
Eklenme: Mart 8th, 2015
Dil: English
Boyut: 72M
Üretici: Marvelous Games
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
6.773 views

Android için Araba Yarış Oyunu

Birbirinden sıradışı RC araçlarla heyecan dolu yarışlar sizi bekliyor.

Touch Racing 2 oyunu son dönemlerde Play Store nin en çok indirilinen oyunları arasına girme başarısını yakalamış bağımlılık yapan Android yarış oyunu.

Oyuna ilk başladığınız sizi eğitim modu karşılıyor aracınızı 2 şekilde kontrol edebiliyorsunuz eğitim esnasında iki şeklide deneme fırsatı buluyorsunuz ve eğitim sonunda hangi şekilde aracınızı kontrol edeceğinizi seçip yarışa başlıyorsunuz. Diğer başarılı Android yarış oyunlarında olduğu gibi oyununda bir çok bölüm ve geliştirilebilir ekipmanlar bulunmakta.

Oyunda ilerkedikçe bölümleri geçmek için aracınızı motor, vites, turbo vb özelliklerini yükseltmeniz gerekiyor yarışlardan kazandığınız paraları bu yükseltmelerde kullanabilirsiniz. Çoklu oyuncu desteği bulunan oyunda arkadaşlarınızla veya dünyanın farklı bölgelerinden bağlanan yüzbinlerce oyuncuyla rasgele unutulmaz bir yarış deneyimi yaşabilirsiniz.

Android yarış oyunları sevenlerin dikkatini çekeceğini düşündüğümüz Touch Racing 2 oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz Apk olarak Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize indirip gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar