Top Farm

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: Cihaza göre değişir
Eklenme: Nisan 28th, 2014
Dil: English
Boyut: Cihaza göre değişir
Üretici: Vostu
Platform: 4.0.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
17.160 views

Android için Çiftlik Oyunu

Çiftlik oyunları, bir kaç yıl öncesinde başlangıç göstermiş ve tüm dünyayı çiftlik çılgınlığı sarmıştı. Hatta, o dönemde hiç ihtiyacı olmadığı halde tablet satın alan kişiler, satışları muazzam ölçüde artırmıştı.

Özellikle şehir hayatı, beton bloklar derken, çiftlik ve köy hayatı özlemi çeken bir kitle ortaya çıktı. Akıllı oyun geliştiriciler bu durumu, fırsata çevirerek, köy hayatını simüle ederek ortaya harika bir oyun çıkardılar. Bu köy hayatını konu alan, gerçek zamanlı strateji öğeleri de içeren oyunlar hayatımızın bir parçası haline geldi. Aynı köy hayatında yaşadığınız, zorluklar, ürün yetiştirme ve satma telaşı, komşuluk ilişkilerini sanal hayatta yaşayabilirsiniz.

Köy oyunlarının son çıkanı, Android platformu için üretildi. Top Farm, 3D grafikleri ve animasyonları ile çok daha başarılı bir iş ortaya koymuş. Bu tür oyunlara meraklıları sevindirecek olan oyunda, çok daha fazla keyif alabilirsiniz. En az 1 Gb ve üzeri Ram kapasitesi olan cihazlarda oynamanız tavsiye edilen oyunda, internet bağlantınız olması şart. 3D grafikler ile sunulan köy hayatında, tarla ekmek, ürün yetiştirmek hasat gibi işleri yerine getirebilirsiniz.

Komşularınız ile tanışın ve eğlenin. İşçileri ve makinelerinizi geliştirin. Hasılatı satarak gelir elde edin ve yatırıma dönüştürün. Bazı kilitleri öğeleri açmak için oyunda kat etmeniz gereken işler de önünüze çıkacak.

Uygulama Görüntüleri

“Top Farm” için 2 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar