Thor: KD – Resmi Oyun

Android Oyunlar > Android Aksiyon Oyunları > Thor: KD – Resmi Oyun Apk indir
Sürüm: 1.1.0m
Eklenme: Şubat 16th, 2014
Dil: English
Boyut: 937M
Üretici: Gameloft
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
18.978 views

Thor: KD Resmi Android Oyunu

Thor filminin resmi oyunu Google Play Store de !

Ünlü Marvel süper kahramanı Thor Android Market de oyun olarak hayranlarıyla buluşuyor. Alternatif bir evrende yaşayan ve dünyada yıldırım tanrısı olarak bilinen Thor heyecan dolu bir maceraya sizi davet ediyor. Etkileyici grafikler ve konusu ile sizi içine çekecek bir oyun.

Destansı ve filmi ilede bütük ilgi gören süper kahramanımız şimdide sizin parmaklarınızın ucunda. Thor ile birlikte kötülerle savaşacaksınız. Her seferinde daha güçlü ve büyük düşmanlarla karşılaşacağını bu ilerlemeli oyunda kendinizi geliştirip düşmanlarınıza karşı yeni yetenekler geliştirip onları en hızlı şekilde yenmeniz gerekecek.  Göstereceğiniz gelişime göre düşmanlarınız ile daha kolay savaşabilecek ve yeteneklerinizi geliştireceksiniz.  Doğru kararlar verip hızlı hareket etmeniz gereken bir oyun.

Android Aksiyon kategorisi için Gameloft tarafından yapılmış ve geliştirilmekte olan oyun harika görselleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Gerçekçi grafikler ile oyun büyük bir heyecan sunuyor. Sunduğu çeşitli Thor kıyafet ve çekiçleri ile de dikkat çekiyor. Buna ek olarak dünyalara ayrılan oyunda 1. Dünya görevini bitirince 2. Dünya’ya geçiyorsunuz.

Android Market in popüler aksiyon oyunu Thor: KD yi Apk olarak sitemiz üzerinden indirip tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar