The Tribez

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: Cihaza göre değişir
Eklenme: Şubat 26th, 2014
Dil: English
Boyut: Cihaza göre değişir
Üretici: GIGL
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3.181 views

Android için Şehir Kurma Oyunu

Google Play Store editörleri tarafından seçilen oyunlar arasına girmeyi başarak Android Şehir Kurma Oyunu!

Tribez oyununda sizi renkli bir dünya karşılıyor köyünüz taş devrinde onu geliştirmek büyütmek sizin elinizde barışsever insanların yaşadığı ilkel bir dünyadasınız 6 farklı ada bulunmakta bunları keşfetmelisiniz. Grafik kalitesi ve animasyonlarıyla oldukça başarı olan oyun Türkçe dil desteği bulunmakta. Şehir kurma oyunları sevenlerin dikkatini çekeceğinizi düşündüğümüz oyunda Türkçe dil desteğinin olması oynama kolaylığı olarak Türk kullanıcılara mutlu edeceğe benziyor.

Tibez Android oyunu zengin içeriği sayesinde bağımlı olabilirsiniz. lkel çamur barakalardan ileri atölyeler, okullar ve hatta bir tiyatroya kadar tonlarca bina ve yapı ile ilerleyin. Son detayına kadar özenle resmedilen bu büyüleyici dünyada ilginç görevler ve birçok yardımcı sizi bekliyor. Tribez bunları ve daha fazlasını sunuyor! Komşu kabilelerin liderlerine yardımcı olun, ülkenizin ekonomisini geliştirin, yeni araziler keşfedin ve kabile üyeleriniz ve evcil dinozorlar ile buraları iskân edin! Tribez sanki gerçek, nefes alan bir dünyada yaşıyormuşsunuz gibi hissettirecek!

The Tribez Oyunun Özellikleri;

  • Tüm detayları düşülmüş kaliteli grafikler
  • Tarih öncesi dünyayı canlandıran hareketli animasyonlar
  • Gerçekci ses efektleri
  • Tonlarca nesne, karakter, bina ve dekorasyon
  • Kendi taş devri imparatorluğunuzu geliştirmenize imkân tanıyan gerçekten tükenmez olanaklar
  • Yüzlerce büyüleyici görev: hazine ve eserleri arayın, uzak adaları keşfedin ve gizemli mağaralar ve çok daha fazlasına keşifler düzenleyin!

Zengin içeriğiyle Android şehir kurma oyunlarından ayrılan The Tribez oyununu Apk olarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar