The Lone Ranger

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.2.2
Eklenme: Nisan 7th, 2014
Dil: English
Boyut: 45M
Üretici: Disney
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3.766 views

Android için Vahşi Batı Kovboy Oyunu

Lone Ranger lakaplı bir kovboyun, Kızılderili ruhani yardımcısı Tonto ile haksızlıklara karşı verdiği mücadeleyi konu alan Vahşi Batı temalı Android rol yapma oyunu.

Başarılı oyunlara imza atan Disney firmasının Maskeli Süvari filminden esinlenerek hazırladığı Android oyununda kasabasına adalet getirmek için uğraşan bir şerifi rolünü üstleniyorsunuz. Haydutların eline düşmüş kasabanızı Kızıldereli olan Tonto ile  kanunsuzluklar karşı durarak kasabayı yaşanabilir mutlu insanların bulunduğu bir ortama çevirmeye çalışmalısınız.

Oyunu  indirdikten sonra ilk açılışta bazı dosyaları yüklemek için sunucuya bağlanmak bu indirme işlemini Wi-Fi olarak yapmanızı tavsiye ederiz. Başarılı grafik ve animasyonlarının kullanıldığı oyunda ilk açılışta vadiden geçerken haydutlar tarafından dinamitle yolunuz kesiliyor ve ölen arkadaşlarınız oluyor size saldıran haydutlara ateş açarak karşılık veriyorsunuz. Android Market de bulunan birçok vahşi batı temalı oyundan iyi diyebiliriz ama Six-Guns başarılı diyemeyiz. Android oyunu The Lone Ranger Apk olaral sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar