The Dictator: Wadiyan Games

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.1
Eklenme: Mayıs 11th, 2014
Dil: English
Boyut: 47M
Üretici: Paramount Digital Entertainment
Platform: 2.0.1 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2.508 views

Android için Spor Oyunu

The Dictator: Wadiyan Games oyunu sinema filminden esinlenmiş eğlenceli spor aktivitelerini gerçekleştireceğiniz Andorid Spor oyunu.

Oyun içinde bir çok görev bölümü bulunuyor bunlar içinde spor, boks ve atletizm gibi daha fazlası. Dictator’un yaptığı bu spor dallarında özel güçleri bulunuyor ve her önüne geçen engeli atlatacak hileye başvurabiliyor. Bir sporcu olarak koşu yaptığı zaman önünde ki koşucuları vurarak öne geçebilme. Futbol maçı yaptığınız da ateş topu gönderebilme. Boks maçı yaptığınız da ise kask ve özel demir giysiler ile karşınızda ki kişiyi yenme imkanınız var. Tabi bunları yaparken seviye kasacaksınız ve aldığınız seviyeler her blümde bir etki alanı sağlayacak. Dikkatli olmanız gereken husus her geçen bölümde size verilen nitelikte ki özellikler sizin rakiplerinize de verilebilir.

The Dictator: Wadiyan Games Özellikleri

  • Filminde kareler eklenmiştir.
  • Film içinde olan olası durumlar oyunda görsel efekt olarak kullanılmış
  • Grafikler gerçeği yansıtması neticesiyle hassas düzenlenmiş
  • Ses kaliteli filme farklılık vermektedir.

The Dictator: Wadiyan Games oyununu oynarken bir çok bölümde zorlanacaksınız eğer oyunu oynamak istiyorsanız önce filmin fragmanını izleyin daha eğlenceli kılacaktır. Ücretsiz olarak paylaşılan oyunu sitemizden temin edebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar