Sword of Inferno

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.02.04
Eklenme: Aralık 7th, 2013
Dil: English
Boyut: 44M
Üretici: CWA Games
Platform: 1.6 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2.212 views

Android için RPG Oyunu

Efsanevi Android  RPG oyunudur.

Silah arkadaşınızla birlikte destansı bir yolculuğa çıktığınız oyunda karşınıza vahşi canavarlar, büyücüler, ejderhalar sizi yok etmek için beraber hareket etmekte gelişmiş dövüş tekniklerini kullanarak karşınıza çıkan düşmanlarınızı silah arkadaşınızla birlikte yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyunda en önemli şey karşınızdaki düşmanızın atağa geçtiğinde savunmanızı doğru yapmanızdır.

Her öldüğünüzün düşmanızından kazandığınız altınlarla kahramnızı güçlendirip yeni silahlar elde edebiliyorsunuz farklı görevleri tamamlayabilmek için bazı itemlere ihtiyar duyuyorsunuz böyle durumlarda oyun sizi uyarıyor ve item almanıza yardımcı oluyor.

Grafik kalitesi olarak ateri oyunları andıran yapısı olsada kurgusu ile bağımlılık yaratıyor sürükleyici oyun kurgusunda basit dokunmatik kontroller kontrol ettiğiniz kahramınız kendi silahını kendisi kullanıyor müdaha edemiyorsunuz sizin yapmanız sadece düşmanızın üzerine kahramınızı yürütmeniz dikkat etmeniz gereken bir nokta ise düşman saldıra geçtiğinde etrafından uzaklaşmanız.

Her bölümün kendine özgü bir hikayesi ve özel düşmanları bulunmakta bu düşmanların durumuna göre oyunun marketinden cephane ve özel kıyafetler satın almanız gerekebiliyor oyun size bu konuda uyarı veriyor.

Playstore editörleri tarafından önerilen Sword of Inferno oyununu APK olarak sitemiz üzerinden indirip tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar