Streaker Run

Apk indir
Sürüm: 1.7.1
Eklenme: Şubat 16th, 2014
Dil: English
Boyut: 16M
Üretici: Fluik
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4.256 views

Android için Eğlenceli Koşucu Oyunu

Eyvah kocam kaçmalısın!

Oldukça komik bir senaryosu olan komedi ve heyecanı bir arada size sunuyor. Senaryo gereği bir kadınla ilişki esnasında kocası evi basıyor ve sizce çıplak bir şekilde evden kaçmak zorunda kalıyorsunuz. Temple Run yapısında olan oyun çok daha renkli bir halde.

Zorlu engeller, sokakta çıplak koşma, evlerin çatılarında koşma gibi birçok açık macera dolu bölüm sizi bekliyor. Grafikleri eğlenceli olan oyun telefonu çok fazla kasmamaktadır. Koşarken önünüze çıkan renkli değerli taşları da toplamayı unutmamanız gerekiyor. Daha sonra topladığınız bu taşlar ile kendinize item alarak çok daha hızlı oluyorsunuz. Ancak yollar düz değil, sadece peşinizdeki sinirli koca tek engeliniz değil ayrıca kaçmanızı zorlaştıran çeşitli tuzaklarda mevcut. Ancak tamamen çıplak olduğunuz oyunda tüm itemleri toplamak sizi oldukça zorlayacaktır. Bunun yanında ayrıca garip heyecanlarda sizi bekliyor. Genellikle bir iki gün oynayıp sıkıldığınız oyunlardan farklı bir tür.

Android koşucu oyunlarının en komiklerinden biri olan Streaker Run oyununu Apk olarak sitemiz üzerinden indirip tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar