Spider-Man Unlimited

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.1e
Eklenme: Ekim 12th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 21M
Üretici: Gameloft
Platform: 4.0 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
34.929 views

Android için Örümcek Adam Oyunu

Filmlere konu olmuş başarılı çizgi roman Örümcek Adam ın başarılı oyun yapımcısı olan Gameloft firmasının yapımıyla mükemmel bir oyun ortaya çıkmış.

Bu oyunun en önemli özelliği ilk ÜCRETSİZ Spider Man oyunu olması daha önce piyasaya sürülen oyunlarının tamamı ücretli olarak yayın hayatlarına devam etmekteydi. Gameloft firması ücretsiz olarak oynama olanağı sunduğu oyunda oyun içi satın almalar oldukça fazla bazı bölümleri geçebilmek için satın almanız gerekmekte.

Oyunu sitemiz üzerinden indirdikten sonra 70 MB kadar bir data indirmesi yapıyorsunuz oyunun sunucularından indirme işlemi bittikten sonra sizi karşılayan ekran tamamen Türkçe eğitim oyununundan sonra oyuna alışıyorsunuz. Spider Man oyunu New York şehrinde geçmekte Örümcek adamın başına bela olan 6  düşmanıyla karşı karşıya geliyorsunuz hepsinin farklı özel güçleri bulunmakta bunları yenebilmek için özel yetenekle donatılmış Örümcek adamı kontrol ederek düşmanları yok edip New York şehrini eski sakin günlerine döndürmelisiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • Sürükleyici oyun kurgusuyla macera dolu
  • Farklı kötü güçleri olan ikonik karakterler
  • Marvel çizgi romanlarından esinlenen hücre gölgelendirme tarzı bir çizim.
  • İlk ücretsiz Örümcek adam oyunu

Atari tarzı oyunları, aksiyonu, macerayı, hızlı çatışmayı, sonsuz koşuyu, kötülerle savaşı, süper kahraman oyunlarını ve Marvel çizgi romanlarını sevenler için.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar