Sözcük Bulmaca

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.1
Eklenme: Nisan 1st, 2014
Dil: English
Boyut: 1,1M
Üretici: Androbros
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
15.871 views

Android için Sözcük Bulmaca Oyunu Apk İndir

Haydi sözcük bulmaca tutkunları buraya!!!

Sözcükleri en hızlı siz bulun, yüksek puanlar kazanın arkadaşlarınızla ve diğer Sözcük Bulmaca oynayanlarla yarışın. Sözcük Bulmaca 5×5‘lik bir tahtaya karışık bir şekilde yerleştirilmiş 12 kelimeyi en hızlı şekilde bulma oyunudur. Sözcükleri parmağınızı her bir harften sonra sağa, sola, yukarı, aşağı veya çapraz harflere götürerek bulabilirsiniz. Kelime buldukça kelimenin uzunluğuna ve geçen süreye göre puan hesaplanır. Kelime uzunluğu alınan puanı artırır. Aynı zamanda kelimeler ne kadar kısa sürede bulunursa alınan puan da o kadar fazla olur.

Bütün kelimeleri bulduğunuzda aldığınız puan sunucuya gönderilir. Bu puanlar Google Play‘in sağladığı yüksek skorlar servisi kullanılarak sıralanır. Sıralamalar günlük, haftalık ve tüm zamanlar olmak üzere ayrı ayrı tutulur.

Oyunu hem online (çevrim içi) hem de offline (çevrim dışı) olarak oynayabilirsiniz. Online oynayabilmeniz için Google+ hesabınızla oturum açmanız gerekir. Oturum açmadan offline olarak da oynayabilirsiniz. Ancak offline oyun sırasında kazandığınız puanlar sıralamaya katılmaz. Bir başka deyişle offline modda skorunuz sunucuya gönderilemediği için yüksek skor olarak değerlendirilemez.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar