Solo Test

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.1.0
Eklenme: Ocak 3rd, 2014
Dil: English
Boyut: 5,8M
Üretici: Hüdayi ARICI
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
8.274 views

Android için Türkçe Zeka Testi

Zeka oyunları severler için tasarlanmış harika bir Android zeka oyunu olan Solo Test, tamamen Türkçe olarak ve ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Android cihazınıza bu zekâ oyununu indirerek sınırlarınızı zorlayıp kendinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Aksiyon, araba veya macera oyunları gibi oyunlardan sıkılmış yada arkadaşları ile mücadele etmek istemeyen kişiler için gelen Solo Test, tek başınıza kendi kendinizi test etmenize olanak veriyor. Kendi zekânızın sınırlarınızı zorlayıp neler yapabileceğinizi görebileceğiniz oyunda amacınız en az piyonu bırakana kadar ilerlemek.

Eğer daha önce dama oynadıysanız oyunda daha az zorlanacaksınız ancak zekâ oyunu olduğu içinde çok fazla kolaylık beklemeyin çünkü sizi test etmek için belli bir zorluk seviyesinde yapılış. Amaç damada ki gibi uzun kırmızı çubukları birbiri üzerinden atlatarak, üstünden geçtiğiniz çubukları topluyorsunuz. En az çubuğu bırakarak en yüksek puanı elde etmeniz gerekiyor. Yani oyun her başladığında ne kadar az çubuk bırakırsanız o kadar başarılı oluyorsunuz. Oyunun sonunda da bıraktığınız piyon sayısına göre 1 ile 9 arasındaki unvanlardan bir tanesini alıyorsunuz. Eğer çok kötü oynarsanız 9 yani beyinsiz, en başarılar arasına girerseniz 1 yani bilgin oluyorsunuz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar