Slide Soccer

Apk indir
Sürüm: 1.0
Eklenme: Şubat 16th, 2014
Dil: English
Boyut: 29M
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
8.619 views

Android için Parmak Futbol Oyunu

Android tablet ve telefonlarınızda farklı bir futbol deneyimi yaşamak için Slide Soccer sizinle. Bütün dünyada beğeni ile oynanan Android futbol oyunu klasik rakiplerinden kat ve kat daha fazla eğlence sunuyor.

Daha önce oynadığınız futbol oyunları ile Slide Soccer oyununu asla bir tutmayın çünkü dediğimiz gibi bu futbol oyunu büyük bir farklılık ile karşınıza geliyor. Oyunu oynamak için sadece 2 parmağa ihtiyacınız var. Parmakları ekranın üzerine koyarak rahat bir şekilde kontrol ederek oyunu oynayabiliyorsunuz. Oldukça zor bölümlere sahip oyun ayrıca büyük bir eğlence sürüyor. Oyunu hemen cihazınıza indirip bir takım oluşturun ve oynamaya başlayın. Rakiplerinizi yenip güçlenerek ilerlemeye devam edin. Bölümleri geçtikçe git gide zor olduğunu ama buna rağmen büyük bir zevk aldığınızı fark edeceksiniz.

Ludei tarafından geliştirilen bu mobil spor oyunu, çocukken masa üzerinde paralar ile oynadığımız futbol oyununu temel alıyor. Ancak daha grafiklerle süslenmiş ve ilerleme eklenmiş olup telefona yüklenebilme özelliği ile her yerden oynama imkânı sunan oyun çok daha eğlenceli bir hal almış. Sizde hemen Google Play Store üzerinden veya sitemiz üzerinden APK olarak indirerek harika zaman geçirmeye başlayabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar