Sky Gamblers: Air Supremacy

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.1
Eklenme: Nisan 20th, 2014
Dil: English
Boyut: 1,8G
Üretici: BANDAI NAMCO Games
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4.769 views

Android için Uçak Savaş Oyunu

Efsanevi oyun şirketi Namco, savaş uçak oyunu ile Android arenasındaki yerini aldı. Bir zamanların atari salonlarında oynanan oyunların nerede ise tamamı Namco tarafından üretilirdi. Namco bandai ismini alan şirketin Android oyunu, Sky Gamblers: Air Supremacy uçak savaşlarını konu alıyor.

Konsol kalitesinde grafik kalitesi ve üst düzey oynanabilirliği ile Sky gamblers her oyun severin arşivinde olması gereken oyunlardan. Göklerin efendisi ol sloganı ile yalnız veya çok oyunculu modu ile savaş uçağınız ile savaşlara katılabilirsiniz.

3D grafikler ve efeklet için özel ve titiz bir çalışmanın sonuncunda ortaya çıktığı şüphesiz olan oyun içerisinde, güneş yansımaları, bulutlar, şehir binaları gibi tüm görsel harika görünüyor. Tek oyunculu modda, it dalaşı, serbest uçuş, hayatta kalma modları yanı sıra çok oyunculu modda, team deathmatch, bayrak kapma, gibi bölümler mevcut. Arkadaşlarınızı davet edin ve aynı takımda, savaşmanın keyfini çıkarın .

Yükseltilebilir silahlarıyla bir savaş uçağı oyununda istenilen herşeyi bünyesinde bulunduran Sky Gamblers: Air Supremacy Apk olarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar