Ski Challenge 14

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.2
Eklenme: Ocak 4th, 2014
Dil: English
Boyut: 49M
Üretici: Greentube Internet Entertainment Solutions GmbH
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5.231 views

Android için Kayak Oyunu

Ski Challenge 14 ile heyecan dolu kayak deneyimi sizi bekliyor. Üstelik 3D görselleriyle…

3D kayak simülasyon oyunu ile akrobatik hareketler yaparak düşmeden engellerle dolu parkurları aşmaya çalışıp en yüksek puanı almaya çalışacağınız harika bir oyun sizi bekliyor. Kış sporu olarak en popüler spor hiç şüphesiz kayaktır. Belki birçoğumuz bu sporu yapmadık ancak izlerken bile heyecanını içimizde hissedebiliyoruz. İşte bu yazımızda da size bu harika kayak heyecanını her mevsim ve her yerde sunabilecek bir oyundan bahsedeceğiz.

Ski Challenge 14 oyununda 130 km hızla yamaçtan aşağı kayıyorsunuz. Gerçekçi grafikleri ile tamamen heyecana kapılıp aksiyonu sonuna kadar yaşayabileceğiniz oyunda amacınız her seferinde düşmeden engellere takılmadan bitişe ulaşmanız. Böylede diğer bölüme gelip daha zorlu bir kayak heyecanı yaşabileceksiniz. Her başarılı kayış için belli ödler ve paralar kazanacak ek özellikler elde edeceksiniz. Kazandığınız paralar ile dükkana gidip yeni ekipmanlar alabileceksiniz. Böylece çok daha iyi bir kayak zevki yaşayıp oyunda kendinizi geliştirebileceksiniz.

Ücretsiz Android kayak oyunlarının en popüleri olan Ski Challenge 14 oyununu APK olarak sitemiz üzerinden indirip tablet ve telefonlarınıza gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar