Sholay: Bullets of justice

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.7
Eklenme: Haziran 20th, 2014
Dil: English
Boyut: 25M
Üretici: Gameshastra
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4.809 views

Andorid için Macera Oyunu

Hindistan film endüstrisi bollywood son yıllarda, aksiyonu bol duygu, dram, bilim kurgu hepsi ortaya karışık sinema filmleri üretmekte. Özellikle adaletten yoksun Hindistan halkına, adalet ve kahramanlıktan dem vuran dhoom adlı film serisi popüler oldu.

Bu filmin kahramanları, Android oyunu olarak da çıktı. Sholay: Bullets of justice adlı oyunda, adaletin kurşunu sloganı yer almış. Bizde koca kafalar olarak geçen, eğlenceli animasyon karakterlerine benzeyen hint film artistleri oyunun kahramanları.

Oyun bire bir hint filmleri ve aksiyon sahneleri baz alınarak hazırlanmış. Platform tarzı, ilerlemeli oyunda, bir çok düşman karakteri ve silah kullanıyorsunuz. Oyun kendine has grafikleri ve animasyonları ile oldukça titiz hazırlanmış. Bomba atmak, tabanca ve makineli tüfek kullanmanın yanı sıra, uçan tekme ve dövüş hareketleri, oyunun kahramanının karakteristik

Oyunun Özellikleri;

  • Vahşi batı temalı
  • Her karaktere özel stil animasyonları
  • Geçmiş dönemlere ait silahlar
  • Hafif makineli tüfekler, çift namlulu atış silahları, dinamit vb silahlar
  • Sınırsız cephane kaynağı
  • Ücretsiz

Her platform oyununda olduğu gibi, bölüm sonlarında, savaştıkları çetenin lideri gibi bir bölüm sonu canavarına da rastlayabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

“Sholay: Bullets of justice” için 1 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar