Serious Sam: Kamikaze FREE

Apk indir
Sürüm: 1.13
Eklenme: Şubat 16th, 2014
Dil: English
Boyut: 10M
Üretici: DevolverDigital
Platform: 2.0.1 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
6.347 views

Android için Aksiyon Oyunu

Mobil oyun dünyasının en popüler kategorisi hiç şüphesiz aksiyon oyunlarıdır. Çünkü oyuncu kitlesini ikna etmesi oldukça zor olan ve sıkılmadan uzun bir süre boyunca eğlendirmek bu kategoride oldukça zordur. Serious Sam: Kamikaze’de bu zorlukları aşıp büyük bir beğeni toplayan ender oyunlardandır.

Bir aksiyon oyunu olsa bile bunların çoğu yeterli kadar eğlence sunamamaktadır ancak Serious Sam: Kamikaze, aksiyon arayanlara istediğini sunabilmekte. Uzun süre boyunca sıkılmadan heyecan dolu zamanlar geçirebiliyorsunuz. Konusu dünyayı istila eden yaratıklar olan oyunda sizin amacınız bu istilayı bitirmek oluyor. Tek oyunculu olarak oynanan oyun ilerlemeli yapısı ile giderek zorlaşıp daha fazla heyecan vermeye başlıyor. Yolda gördüğünüz çeşitli araçlara binebilme hatta dinazorları at gibi kullanma imkânına sahipsiniz.  Çeşitli görevlere de sahip olduğunuz oyunca bu görevleri tamamlayınca karşınıza en güçlü yaratıklar çıkıyor ve son olarak onlarla savaşıyorsunuz.

Duruma uygun ses efektleri, oyun müzikleri ve dikkat çekici grafikleri ile telefondan gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Kategorisinde popüler bu oyunu sizde hemen Apk olarak üzerinden indirerek eğlenmeye başlayın.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar