Robotek

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.8.0
Eklenme: Nisan 11th, 2014
Dil: English
Boyut: 9,7M
Üretici: Hexage Ltd
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2.088 views

Android için Robot Strateji Oyunu

Robotek, dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü robotlara karşı mücadele etmek için kendi  robot gücünüzü oluşturup savaşta başarılı olmalısınız.

Düşman robotları yok etmek için size tahsis edilmiş lazerli ve elektrikli silahlar panelinizde mevcut. Siz de robotlarınızı çeşitli noktalarda konuşlandırıp kendi robotlarınızla düşman robotlarını savaştırıp veya değişik bir özellik olan düşman robotlarını ele geçirerek kendinize çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca kendi robotlarınıza çeşitli korumalar ekleyerek robotlarınızı savunmaya karşı dayanıklı hale getirebilirsiniz. Oyunda kendi robotlarınızı zamanla geliştirme imkanı da sunulmuş. Böylelikle robotlarınızı geliştirerek daha güçlü savaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Kazandığınız savaşlardan tecrübe puanı kazanıp oyuncu seviyenizi yükselterek genel güç seviyenizi üst düzeylere taşıyabilirsiniz. Oyunu oynarken çeşitli ekipmanlar için satın alma menüleri göreceksiniz fakat hiçbir ücret ödemeden de oyunu kolaylıkla bitirebilirsiniz. Ekipmanlar konusunda bu tarz işlevleri satın alarak sadece oyunu bitirme işlemini hızlandırmış olursunuz.

Oyunda 200’den fazla bölüm mevcut olup oyunu oynayıp çok yüksek puanlara sahip olan kullanıcılar için Google Play Store‘da oyunla ilgili liderlik bölümünde sizde adınızı sıraya yazdırabilirsiniz. Android için Strateji oyunlarından keyif alanlar için iyi bir seçenek olan Robotek Android Oyununu ücretsiz Apk olarak indirerek tablet ve akıllı telefonlarda oynayabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar