Riddick: The Merc Files

Apk indir
Lisans / Fiyat: 3,42 $
Sürüm: 1.1.0
Eklenme: Ocak 1st, 2014
Dil: English
Boyut: 351M
Üretici: Gaming Corps
Platform: 4.0 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2.548 views

Riddick: The Merc Files

Riddick popüler filmlerden bir tanesi. Her popüler filmin olduğu gibi bu filminde kendine özel bir oyunu mevcuttur. Çünkü seyirciler beğendikleri filmlerden yeteri kadar heyecanı çıkaramayınca oyuna giriyorlar.

2013 yılında büyük bir beğeni toplayan film, hemen herkes tarafından izlendi. Harika konulu ve karakterlere sahip olması oyunda da aynı başarıyı göstermesini sağladı. Gaming Corps firması tarafından çıkarılan filmin oyunu Android cihazlar için etkileyici bir hal aldı. Aksiyon oyunları arasında oldukça rağbet gören oyunu macera ayanların indirmesini mutlaka öneriyoruz.

Kaliteli grafikler harika ses efektlerine sahip oyun zorlu hedeflere sahip. Ayrıca kolay yönetim sistemine sahip oyunda doğru kararlar verip en doğru hareketleri yapmanız gerekiyor. Böylece oyunda başarıyla ilerleyebileceksiniz. Konusu ile kaliteli olan ve büyük bir heyecan yaratan oyun oldukça etkileyici bir yapıda.

Sizde hemen bu harika Android oyunu mobil cihazınıza indirerek heyecan dolu bir maceraya atılabilirsiniz. Google Play Store üzerinden ufak bir ücretle satılan oyun verdiğiniz paradan çok daha fazlasını ha ediyor. Hemen oyunu satın alıp oynarsanız bunu fark edeceksiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar