ReKillers : Zombie Defense

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.41
Eklenme: Kasım 6th, 2013
Dil: English
Boyut: 66M
Üretici: Fossil Software
Platform: 4.0.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2.876 views

Android Zombi Savunma Oyunu

Zombi virüsü dünyayı sarmış durumda tek kurtarılmış bölge olarak evinizi savunmanız gerekli.

ReKiller, Klasik Android savunma oyunlarından birçok farklı özelliği bulunmakta mantık olarak bölgenizi savunduğunuz oyunda gerçekcilik ön planda savunma olarak insanları kullanıyorsunuz evinizin etrafı mayınlarla kaplı farklı bölgelerden saldıran zombiler ilk önce mayınlara basıyor ve evinizin bir bölgesi savunması hale geliyor ve zombiler saldıraya geçiyor onları engellemek için o bölgeye zombilerle mücadele etsinler diye insanları yerleştirmeniz gerekiyor.

Savunmada kullandığınz kişilerin birçok özelliği bulunmakta bazısı silah kullanıyor bazısı ise bezbol sopası, balta vb öldürücü silahlarla zombileri yok ediyor insanların elindeki aletleri yükseltebildiğiniz oyunda her öldürdüğünüz zombi karşılığında para kazanıyorsunuz bu paraları ise yeni savunma insanları almada ve yükseltme kullanabiliyorsunuz.

Klasik Android savunma oyunlarından sıkılan kişilerin beğenerek oynayacağı son derece bağımlılık yaratan kalite bir yapım diyebiliriz ReKiller için yeni bir oyun olduğundan pek çok oyuncu tarafından keşfedilmemiş. Ben efsaneyim filminden esinlenerek yapıldığını zannediyorum bu oyunun.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar