Reign of Summoners 2014

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 3.0
Eklenme: Nisan 28th, 2014
Dil: English
Boyut: 50M
Üretici: xu longbo
Platform: 4.0 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4.206 views

Android için Savaş Kartı Oyunu

Bakugan gibi düello öğeleri içeren çizgi filmleri hatırlar mısınız? Kartları öne sürdüğünüz ve kart gücüne göre savaşın galibinin ortaya çıktığı çizgi dizileri. Reign of Summoners Android oyunu, tanıtım kartları ile oynanan bir düello oyunu. Kartlarınızı toplayın, stratejinizi rakibinize göre belirleyin ve savaşın.

1000 den fazla kartın bulunduğu oyunda, kıran kırana bir mücadele seni bekliyor. Online olarak da oynanan oyunda, arkadaşların ile bir klan kurabilir veya var olan bir klana üye olabilirsin. Bu sayede, birlikte klan savaşlarına katılarak, yan yana mücadelenin keyfini çıkarabilirsin.

Oyun içi ödüller altın şeklinde geliyor. Elde ettiğin altınlar ile yeni kartlar alabilirsin. Koleksiyonunu geliştirerek yenilmez bir savaşçı olma yolunda ilerleyebilirsin. Reign of Summoners oyunu, kolayca deneyim sahibi olabileceğin, kendini çok rahat geliştirebileceğin bir oyun.

Oyunda ayrıca gerçek zamanlı, canlı sohbet yer alıyor. Dünyanın her yerinden katılan online oyuncular ile sohbete katılma imkanın da bulunmakta. Play Store nin popüler savaş kartı oyunu Reign of Summoners Apk olarak sitemiz üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar