Real Boxing™

Apk indir
Lisans / Fiyat: 0,98 $
Sürüm: Cihaza göre değişir
Eklenme: Ocak 3rd, 2014
Dil: English
Boyut: Cihaza göre değişir
Üretici: Vivid Games S.A.
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
11.446 views

Real Boxing™ - Android için Boks Oyunu

Mobil oyun dünyasının en popüler oyun kategorilerinden bir tanesi de hiç şüphesiz spor kategorisidir. Avcılıktan kayağa, yüzmeden balık tutmaya kadar birçok spor oyunu barındıran kategori ayrıca boks gibi şiddetli dövüş oyunlarını da barındırmakta.

Bu yazımızda size şiddet dolu dövüş sporunun Android oyununu tanıtacağız. Acımasızlığı ile bilinen boks sporunun Vivid Games tarafından geliştirilmiş harika ve gerçekçi bir türüne mobil cihazımızda sahip olabiliriz. Gerçekçi grafikleri ve kan unsurları içeren Android boks oyununda tıpkı gerçek bir dövüşü izliyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz.

Gerçeğe yakın grafikleri ve harika ses efektleri ile sizi büyüleyecek olan oyun üç boyutlu yapısı ile size muhteşem bir heyecan sunacak. Yumruk tarken duyulan sesler ve her darbe alış yada atışında yaşanılan gerçekçi tepki ve şişlikler ile kanda sizi daha fazla oyunun içerisine çekecek. Ek olarak kendi boksörünüzü dizayn etme özelliği ile de çok daha fazla hoşunuza gidecek oyunda karakterinizin ten rengine kadar kendi tercihinizi yapabiliyorsunuz.

Dünya da büyük ilgi gören ve birçok oyun eleştirmeninden yüksek puan alan oyun için ufak bir ücreti gözden çıkarmanız gerekecek. Ancak vereceğiniz ücrete değecek bir oyun olduğunu bilmenizi isteriz. Eğer oyunu satın almak isteyip bu harika heyecana katılmak isterseniz aşağıdaki Google Play Store adresinden yararlanmanız mümkündür.

Uygulama Görüntüleri

“Real Boxing™” için 1 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar