Raging Thunder 2

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.15
Eklenme: Nisan 3rd, 2014
Dil: English
Boyut: 19M
Üretici: Polarbit
Platform: 1.5 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
7.895 views

Android için Araba Yarış Oyunu

Raging Thunder 2, mobil işletim sistemi Android kullanan tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz heyecan verici araba yarış oyunu.

Ücretsiz Android araba yarış oyunları arasında saygın bir yere sahip Raging Thunder yarış oyunu ikinci serisiyle oyunculardan tam not almayı başarıyor. Oyunu açtığınızda sizi vasat denilecek bir menü karşılıyor ama oyuna başladığınızda gerçek kaliteyi hissediyorsunuz 3d yüksek çözünürlüklü grafikler  ve etkileyici ses efektleriyle heyecan verici yarış deneyimi yaşıyorsunuz.

Raging Thunder 2 iki versiyonu bulunmakta birisi ücretsiz kısılatmış diğeri ise para olan tam sürüm sitemizde yayınladığımız ücretsiz olanıdır. Yarış da başarılı olmak için karşınıza çıkan bonusları toplamak çok önemli özellikle mavi olan turboları alarak rakiplerinizi geride bırakıyorsunuz. Taktik olarak diğer yarışçıları pist dışına iterek yarışı kaybetmelerini sağlıyorsunuz uyarı dubaları ile çevrili konteynırlara ve çukurlara girmemeye dikkat edin.

Araba yarış oyunları sevenlerin mutlaka oynamasını önerdiğimiz başarılı yapım Raging Thunder 2 Apk olarak sitemiz üzerinden indirip tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar