Point 2 Point

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 5.3
Eklenme: Ocak 3rd, 2014
Dil: English
Boyut: 16M
Üretici: Dingus
Platform: 2.0.1 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3.237 views

Android için Araba Yarış Oyunu

Adından anlayacağınız gibi puanlara odaklanmış bir yarış oyunu sizi bekliyor. Basit görünse de oldukça eğlenceli grafiklere sahip oyun ile yarışın heyecanına doyacaksınız.

Kendi aracınız ile rakiplerinizi geçip yarışı kazanmak dışında diğer bir amacınızda yarış esnasında altın ve hediyeleri toplamaya da dikkat etmeniz gereken bir oyun. Bu sebeple rakip oyunlardan çok daha zor bir yapıdadır. Ancak sürüş kontrollerinde ki kolaylık ile daha rahat hareket edebileceksiniz.

Yarışta birinci olmak için dikkat emeniz gereken birçok püf nokta mevcut. Bunların en başında puanları toplamak geldiği gibi virajları iyi almak, doğru hız tercihi ve drift yapma kabiliyetinizde şart. Bu alanlarda ne kadar başarılı olursanız oyunda o kadar başarılı olursunuz.

Android cihazlar için Dingus tarafından geliştirilen oyunda geniş açılar, uzun ve bol dönemeçli yollar sizi daha da çok kendine çekecektir. Ücretli ve ücretsiz sürümü bulunan oyunu Google Play Store üzerinden ücretsizce indirip test edebilir ve beğenirseniz uygun bir ücrete diğer sürümüne geçerek daha eğlenceli versiyonunu oynayabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar