Neon Beat

Apk indir
Sürüm: 1.4
Eklenme: Şubat 16th, 2014
Dil: English
Boyut: 28M
Üretici: Gripati Digital Entertainment
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1.193 views

Android için Blok Kırma Oyunu

Android Blok kırma oyunlarını seviyorsanız Neon Beat oyununu mutlaka denemelisiniz. Etkileyici görselliği ve güçlü ses tasarımı ile Neon Beat, sizi oyun bağımlısı yapacaktır.

Canınızın sıkıldığı her yerde oynayabileceğiniz oyunda amacınız Neon topu ile blokları kıracaksınız. Bu esnada bazı puanlar ve ek özellikler kazanacaksınız. Kazanacağınız ek özellikler türüne göre zamanı durduracak, topunuzu büyütebilecek, hızlandırabilecek, topunuzu iki veya 4 olmak üzere iki şekilde klonlaya bileceksiniz. Tabi tüm özellikler iyi değil. Bu özelliklerin yanında kötü özelliklerde mevcut bulunmaktadır. Bu özellikleri alırsanız topunuz küçülüyor yada yavaşlamakta.

Ekranın kenarlarında bulunan Neon toplarını kullanarak blokları size tanınan süre içinde kırmanız gerekiyor. Tüm blokları kırınca ikinci bölüme geçebiliyorsunuz. Kolay gibi görünse de aslında oldukça zorlu dolu dolu toplam 60 bölüme sahip oyun sizi bağımlısı yapacak. Oyunu hemen Google Play Store ve sitemiz üzerinden indirip zaman geçirmeye başlayabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar