Need A Hero

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: Cihaza göre değişir
Eklenme: Nisan 29th, 2014
Dil: English
Boyut: Cihaza göre değişir
Üretici: Alis Games
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2.267 views

Android için Canavar Eşleştirme Oyunu

Bu oyuna bir kahraman lazım. Kralın güzel kızı kaçılır ve büyücüler tarafından alıkonur. Kahraman olarak, büyücüler, ejderhalar ve türlü orman hayvanları ile savaşmak ve güzel prensesi kurtarmak gibi masalsı bir amacımız var.

Need A hero kahraman gereken Android oyunun adı. Oyunun kahramanı olarak, aklın ile sonuçlara ulaşmalısın. Candy crash türü olan bulmaca oyununda, tek düze olarak şekerleri değilde, bir çok farklı şekilde çıkan, renkli nesneleri seçerek patlatıyorsun. İnanılmaz gibi görünen hazineler korkunç canavarlar ile bir yolculuğa hazır mısın?

Oyunun Özellikleri;

  • Eşsiz canavar eşleştirme oyunu
  • Çarpıcı grafikler ve nefes kesen arkaplan müziği
  • Güçlü büyüler ve düşmanlarına karşı kulllanarak destan yazabilirsiniz.
  • Farklı canavar tipleri ve özel yetenekler
  • Arkadaşlarınızla yarışabilir ve turnuvalara katılabilirsiniz.

Prensesi kurtarmak için çıktığın yolculukta, orman içerisinden geçiyorsun. Tüm orman senin kahraman olman için yanında olacak. Fantezi ve masal karışımı öyküsü, etkileyici animasyonlar ve efektleri ile Need A Hero bulmaca tarzı oyunlara yeni bir soluk getiriyor. Oyun içerisinde, farklı canavarlar ve ejderhalar ile karşılaşacaksınız. Gücün ve elde ettiğin büyüler ile onlara karşı koyabilirsin. Ayrıca turnuvalara katılarak, tüm dünyadan oyuncular ile karşılıklı olarak oynayabilirsin.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar