Myth Defense 2: DF

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.2.1
Eklenme: Mayıs 25th, 2014
Dil: English
Boyut: 40M
Üretici: Smartpix Games
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4.573 views

Android için Kule Savunma Oyunu

Myth Defense 2, Orklar, Goblinler ve Necromancers teknolojilerini kullanarak savunma stratejini oluştur aydınlık ve karanlık arasındaki ince dengeyi kur.

Kule savunma oyunları, strateji oyunlarına farklı bir yaklaşım getiren oyun türlerinden. Bu oyun türüne meraklı olan hatırı sayılır bir takipçi de mevcut. Bu türdeki oyunlardan, popüler olan Myth Defense isimli Android oyunu, serinin 2. oyunu ile takipçilerini sevindiriyor.

Mistik oyunun konusunda, ışık kuvvetlerinin karanlık güçlerle olan felsefik savaşı mevcut. Karanlık ve aydınlık tarafın mücadelesinde, orglar, goblinler ve necromancers isimli ölü dirilten canavarlar bulunuyor. Oyun içerisinde, geliştirmeleri tamamlayarak daha güçlü konumda olmaya çalışmalısın. Fakat sadece kaba kuvvet yeterli gelmiyor. Taktiksel olarak savaşı hesaplamalı ve kazanmak için bir plan hazırlamalısın.

Oyunun Özellikleri;

  • 4 büyük harita
  • 60 görev ve 2 oynama modu
  • Geliştirilebilir teknolojiler ve kuleler
  • 22 kule türü, 3 teknoloji dalında geliştirebilme gibi özellikler mevcut.

Kulelerinizi inşaa ederken, olabildiğince düşman birimlerine yakın konumlandırmaya çalışmalısınız. Bu sayede, etkisini maksimum zarar verecek şekilde sağlayabilirsiniz. Bazı askerler ise, cüce ve paladin  tipinde olanlarda zırh bulunmakta. Bu yüzden, kule geliştirirken, cüce ve paladinlere karşı büyü geliştirmeniz faydalı olacaktır.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar