Motoheroz

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.2
Eklenme: Ocak 2nd, 2014
Dil: English
Boyut: 36M
Üretici: Ubisoft Entertainment
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2.506 views

Android için Sıradışı Yarış Oyunu

Klasik birinci ol kazan gibi araba yarış oyunlarından sıkıldıysanız işte karşınızda Motoheroz oyunu. Her açıdan değişik bir oyun. Bu oyunda düz bir yolda ya da otobanda da gitmiyorsunuz. Özel olarak hazırlanmış zorlu bir parkurda ilerliyorsunuz.

Motoheroz, daire çizebileceğiniz, ters dönebileceğiniz, bir taraftan diğer tarafa atlayabileceğiniz farklı bir parkur ile iri ve dayanıklı bir araca sahip olduğunuz ilginç bir yarış oyunu. Aracınız daire çizip bir uçtan diğer uca atlayabilir ve takla bile atabilir. Hoş bir arkaplan atmosferi ile birlikte gelişmiş grafik ve ses efektlerine de sahip oyun inanılmaz aksiyon ve heyecan dolu anlar sunuyor.

Zorlu etapları tamamlayıp birbirinden farklı engelleri araşarak aracınızla parkuru bitirmeye odaklanmanız gereken oyun farklı seviyelere sahip. Seviyenizi yükselttikçe oyun her seferinde daha da zorlu bir hale dönüşmeye başlıyor. Tabi bu esnada sizde kazandığınız altınlarla yeni itemler alıp aracınızı daha da güçlü ve hızlı hale getirerek bu zorlu parkurlarla baş edebilir olacaksınız.

Oyunun Özellikleri;

  • 30 bölüm 6 farklı araç ile heyecan verici yarış.
  • Rakiplerinizi yenerek farklı zorluk derecelerinin kilitlerini açın.
  • Multiplayer desteğiyle arkadaşlarınızla yarışın
  • Dünyanın heryerinden katılan oyuncularla yarışma imkanı
  • Aracınızı geliştirebilir hızına hız katabilirsiniz.
  • Kaliteli grafikler ve daha fazlası…

Android cihazlarınızda heyecan dolu bir eğlenceyi doruk noktasında sıkılmadan yaşamak için Motoheroz oyununu APK olarak sitemiz üzerinden indirip Android tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar