Monster Ride HD

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.3
Eklenme: Ocak 2nd, 2014
Dil: English
Boyut: 16M
Üretici: Timuz
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4.852 views

Android için 4x4 Arazi Yarış Oyunu

Yüksek tekerlekli Canavar lakaplı 4×4 araçlarla heyecan dolu yarışa var mısınız ?

Moster Ride HD oyunu ile HD kalitesinde harika derecede kaliteli grafikleriyle gerçekçi Android yarış oyunu sizi bekliyor. Yüksek görsel kalitesi ile rakiplerinin önüne geçen oyun mobil cihazlarda bile size bilgisayar kalitesinde bir heyecan sunuyor.

Oyundaki amacınız diğer yarışlar gibi en önde giderek rakiplerinizi yenmek. Bunun içinde ilk olarak yarış aracınızı seçmeniz gerekiyor. Sizin kusurlarınızı örtecek ve sizi ifade edecek aracınızı seçtikten sonra ilk etap da yarışa başlıyorsunuz ve kazandıkça etap atlıyorsunuz.  Her etap birbirinden zorlu olmakla beraber çok daha büyük bir heyecan ve eğlence ile karşınıza çıkacak.  Ancak dikkat etmeniz gereken bazı ipuçları da var. Bunların başında yarışı ilk bitiren olmanın yanında altın toplamanın da önemli olduğunu bilmeniz gerekiyor. Çünkü en çok altını toplayanda kazanan olarak belirlenmede etki edebiliyor.

Yarış sırasında manevraları yapmak için hızlı karar vermelisiniz ve virajları alırken doğru açıları iyi belirlemelisiniz. Tamamen ücretsiz olan oyun ilginç araç tasarımlarına da sahip olup Google Play Store üzerinden kolayca indirilebilmektedir. Hemen marketi ziyaret edip oyunu cihazınıza yükleyebilir ve eğlenceye başlayabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar