Mines of Mars Scifi Mining RPG

Apk indir
Lisans / Fiyat: 11 TL
Sürüm: 1.069
Eklenme: Nisan 22nd, 2014
Dil: English
Boyut: 89M
Üretici: Crescent Moon Games
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1.488 views

Android RPG Yeraltı Oyunu

Mars hayali insanoğlunun çok uzun süredir düşlerini süslüyor. Bir zamanlar mars gezegeninde hayat olduğu ve hala da yaşadığı üzerine tezler kuruldu. İnsansız uzay araçları gönderildi ve mars yüzeyi halen günümüzde incelenmekte.

Mines of Mars oyunu ise, yakın gelecekte, mars gezegeninde madencilik ile yeni minerallerin çıkarılmasını konu alıyor. Kahraman madenciniz ve siz mars yüzeyindeki üste oyuna başlıyorsunuz. Mines of mars oyununda, yer altı kayalarını araştırmak ve delmek senin görevin. Farklı mineralleri ve madenleri elde etmek için kayaları delip ilerlemelisin.

RPG tarzı oyunda, karşına bazen lav birikintileri çıkıyor. Üzerinden atlayarak geçebileceğin lavlardan sonra, bazen ejderha benzeri canavarlar ile de karşılaşabilirsin. Oyunda aynı zamanda, bu tür canavarlar için kullanabileceğin silahlar da mevcut. Silah menüsünden seçerek kullanıma hazır hale getirebilirsin.

Oyunun Özellikleri;

  • Büyük yeraltı dünyası
  • Özelleştirilebilir RPG oyun
  • Gece ve Gündüz sistemi
  • 3 Mini oyunlar
  • Orjinal arkaplan müziği

Marsın karanlık yer altı atmosferinde, insanlık için yeni umut olan madencilik görevi ile  mars of mine farklı bir oyun.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar