Meyve Kurtarma – Fruit Doll

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.1.6
Eklenme: Ocak 4th, 2014
Dil: English
Boyut: 9,8M
Üretici: easygame7
Platform: 2.1 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
6.014 views

Android için Meyveleri Kurtarma Oyunu

Bu oyundaki amacınız meyvelerin altta kalmasını engelleyerek ezilmekten kurtarmak. Oldukça farklı ve eğlenceli olan oyunda hız, zeka, heyecan ve eğlenceyi bir arada yaşayacaksınız.

Yeni bir oyun olan Fruit Doll buna rağmen şimdiden büyük bir indirilme sayısına sahip. İlginç bir macera sunan yapım da amacınız size verilen adım sayısı bitmeden renkli küpleri bir araya getirip yok ederek meyveleri kurtarmak. Tema olarak dört farklı mevsimi ele alan oyun farklı seviyeler ve ilerledikçe farklı ilginçlikler sunabilmekte. Mesela ileriki seviyelerde bazı donmuş meyveleri de kurtarmanız gerekebiliyor bunun için önce buzdan kurtarmanız lazım oluyor.

Android destekli telefonlar için sunulan bu ilginç zekâ oyunu hız ve büyük bir beceri gerektirmesinin yanında muhteşem bir eğlence sunuyor. Bu sebeple şimdiden birçok kişiyi kendine bağımlı eden oyun bizde her Android cihazda bulunması gereken harika oyunlardan bir tanesi. Kullanım kolaylığı ve oyuna hemen alışa, çeşitli seviyeler için uzun süre sıkılmadan oynayabilme, bomba ve roket gibi ek imkânlar gibi birçok özelliği bulunan oyun günlük belli bir miktar ücretsiz oynama hakkı vermekle beraber ek hak satın alma imkânı da sunuyor.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar