Magic Defense

Apk indir
Sürüm: 1.0.2
Eklenme: Şubat 15th, 2014
Dil: English
Boyut: 4,2M
Üretici: Mouse Games
Platform: 2.1 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1.220 views

Android için Savunma Oyunu

Hayalet ordularına karşı büyülerini kullarak yok etmelisiniz!

Android Market in en popüler defence oyunlarından Magic Defence de amacınız size ait  bölgeye canavarlar ulaşmadan onları yok etmeniz. Bunun için yönettiğiniz büyücü çeşitli büyülü saldırılar yapıyor ve canavarlar ulaşmadan onları yok ediyor.

Geniş bir yaratık türü barındıran oyunda birçok büyüde mevcut bulunmaktadır. Büyüleri geliştirmek için her bölüm topladığınız altınları kullanıyorsunuz. Büyüleriniz geliştikçe daha fazla güçleniyor ve daha yeni büyüler açılıyor. Bu büyüleri yapmak içinde geçitli geometrik şekiller yapmanız gerekiyor. Uzak mesafeden ok atan canavarlar, güçlü yaratıklar, iskelet yaratıklar ve çarpınca patlayan yaratıklar ile bölüm sonu çıkan yaratıklar gibi birçok canavarla karşı karşıyasınız.

Büyüleriniz iki kategoriye ayrılıyor. Bir tanesi mavi enerji çubuğunu tüketmeden sadece tek dokunuzla yapabildiğiniz büyü. Diğeri ise yapmak istediğiniz yere tıklayıp çeşitli hareketler yaparak mavi enerjinizi yani mana tüketerek yaptığınız daha güçlü büyülerdir. İki büyüde kendine göre geliştirilebilmektedir. Özel büyünüz savunma ve saldırı olarak kullanabiliyorsunuz. Geliştirdikçe etkisi daha fazla oluyor. Meteor düşürme, yıldırım çarptırma yada sel felaketi gibi çeşitli türlerde olmaktadır.

Magic Defense oyununu Apk olarak sitemiz üzerinden indirip Android tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar