Jungle Man: Strike

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.1
Eklenme: Ocak 3rd, 2014
Dil: English
Boyut: 25M
Üretici: CJ E&M corp.
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3.189 views

Android için Macera Oyunu

Uçağınız vahşi yerlilerle ve yırtıcı hayvanlarla dolu bir adaya düşüyor tek başınızasınız kurtulmak için elinizden geleni yapmalısınız.

Macera düşkünü oyun severler için Android cihazlara önereceğimiz JungleMan: Strike oyunu sizi heyecan dolu bir dünyaya götürecek. Yer yer adrenalinle dolu olan oyun kendinizi göstermeniz için birebir.

CJ E&M corp tarafından geliştirilen harika grafikleri olan oyunda maceradan maceraya atlayacaksınız. Oyunun kurgusuna göre her şey uçağınız ile sevdiklerinizin yanında giderken oluşan aksilikler sonucu uçağınızın ormanlık bir yere düşmesi ile başlıyor. Düştüğünüz orman oldukça büyük ve birbirinden vahşi yaratıklarla dolu. Amacınız tüm bu zorluklara karşı gelip ormandaki vahşi hayvanları yenerek ailenizin yanına ulaşmak. Ancak bu sandığınızdan zor olacak çünkü sadece hayvanlar ile mücadele etmeyeceksiniz ayrıca ormanda doğru yolu da aramanız gerekecek.Oldukça heyecanlı bir hikâyesi bulunan oyun, görsel açıdan da oldukça eğlenceli tasarlanmış. Karakterler ve hayvanların çizimleri oyundan aldığınız zevki kat ve kat artıracak. Şimdiden büyük bir hayran kitlesini kazanmış olan oyunumuz heyecan dolu bir hayatta kalma mücadelesini herkese sunuyor. Bu özelliği ile önü oldukça açık olan oyunda en yüksek puanı alarak arkadaşlarınız ile rekabette de tutuşabiliyorsunuz.  İçerisindeki Facebook entegrasyon özelliği sayesinde puanınızı kaydedip arkadaşlarınızın puanına bakabiliyorsunuz.

Eğlencenin yanında sunduğu basit kontrol ile de sizi çileden çıkarmıyor. Ekrana dokunarak vahşi hayvanları yeniyorsunuz ve ilerlemeye devam ediyorsunuz. Ancak hayvanlarda çeşitliliğe dikkat edip sahip oldukları özellikleri de dikkate almanız gerekiyor.

Jungle Man: Strike oyununu Google Play Store linkinden veya sitemiz üzerinden APK olarak indirip ücretsiz Android tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar