Jump Robot: Space Adventure

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0
Eklenme: Haziran 13th, 2014
Dil: English
Boyut: 21M
Üretici: Absolutist Ltd
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2.850 views

Android için Zıplama Oyunu

Jump Robot karşınızda son derece etkileyici yarış platformu olarak karşınızda! Yaptığınız yükseltmeler ile benzersiz bir robot oluşturarak gökyüzü yolculuğunuza hazırlanın. Kazandığınız puanları Facebook ve Twitter üzerinden paylaşarak arkadaşlarınızda rekabetin tadını çıkarın. Jump Robot ile sonuna bambaşka bir oyun heyecanı deneyimi sizi bekliyor.

Özellikler:

  • Yükseltmeler ve güçlendiriciler için paraları toplayın.
  • Akselometre yardımı ile kontrol sağlayın.
  • Benzersiz bölümlerin tadını çıkarın.
  • Slow-motion “Matrix” efektleriye eğlenin.
  • Fantastik grafik ve sınırsız aksiyon deneyimi yaşayın.
  • Sınırsız eğlence sizi bekliyor.

Kendi robotunuzu tasarlamayı daha önce hiç düşündünüz mü? Last Robot serisi yaratıcılarından yeni bir oyun ile bu heyecanı yaşayın. Telefonun hareketleri ile karakterinizin gökyüzündeki hareketini kontrol edin. Ulaşabileceğiniz en yüksek noktaya ulaşın ve en yüksek puanı edinin. Oyunu her başlattığınızda yeni ve benzersiz bölümlerin tadını çıkarın. Paraları toplayak yükseltmeler edinin.

Farklı araçlar ile oyun içerisinde benzersiz dinamiği yakalayın. Ekrana bakarak jet pack özelliğini aktif hale getirin. Motor gücü, zıplama dayanımı, paraşüt, sağlık ve diğer değiştirilebilir özelliklerle oyunun tadına varın.

Çıkabileceğiniz kadar yükseğe çıkarak farklı engeller ile karşılaşın. Üzerinize gelen bomba ve farklı engelleri “Matrix” efekti ile aşmaya çalışın.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar