Injustice: Gods Among Us

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: Cihaza göre değişir
Eklenme: Aralık 11th, 2013
Dil: English
Boyut: Cihaza göre değişir
Üretici: Warner Bros. International Enterprises
Platform: 4.0 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
16.049 views

Android için Dövüş Oyunu

Süper Kahramanları seç ve dövüşe başla!

Warner Bros tarafından yapılan bu muhteşem oyun dün Android kullancılarının beğenisine sunuldu Android Dövüş Oyunu sevenlerinden tam not alacağına inandığımız oyunu ücretsiz olarak indirip telefon ve tabletlerinizde oynabilirsiniz.

Oyunda dünya üzerindeki Süper kahramanların birçoğu bulunmakta bu kahramanlar arasından bir takım oluşturup dövüş müsabakalarına başlıyorsunuz. Oyunda bulunan Süper Kahramanların güçleri gerçekleriyle birebir düşülmüş dövüş esnasında bu güçleri kullanarak rakibinizi yenebilirsiniz. Oyunda bulunan bazı süper kahramanlar bazıları Batman, Joker, Superman, Cat Woman ve daha fazlası

Kazandığınız dövüşler sonunda aldığınız paraları takımınızda bulunan süper kahramanlarınızın gelişiminde kullabiliyorsunuz yada oyun içi satın almayla gücünüze güç katabilirsiniz.

Oyun grafik kalitesi olarak üst düzey bir oyun Android dövüş oyunları arasında en iyisi diyebiliriz yeni olmasından dolayı birçok oyuncu tarafından henüz keşfedilmeyen oyun ileride adından çok bahsettirileceğe benziyor. Injustice: Gods Among Us Android oyununu APK olarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

 

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar