Ice Age Village

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.1.0
Eklenme: Aralık 3rd, 2013
Dil: English
Boyut: 13M
Üretici: Gameloft
Platform: 2.0.1 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5.075 views

Android Buz Devri Oyunu

Ünlü Buz devri filminin Gameloft tarafından yapılan Resmi oyunu.

Buz devri filminin sevimli şansız kahramanı Scrat ın başrolünü üstlendiği oyunda Gameloft son derece başarılı bir oyun ortaya çıkarmış. Scrat’ın en sevdiği meşe palamudu için çıktığı av, yerkabuğunu çatlatarak hayvanları hızla güvenli bir yer arayışına iter. Manny, Ellie, Diego ve Sid, yuvalarından olan arkadaşları için yeni bir köy kurmaya karar verir. Onlara bu kahramanca mücadelelerinde yardım et ve bunu y aparken karşılaşacağın eğlence ve sürprizlere hazırlan!

Ice Age Village oyununda çatlayan buzulların sonucu evlerinden olan binlerce canının yaşayacağı bir yaşam alanı tasarlıyorsunuz. Buz devri hayvanlarının harika evler, eşsiz doğal yaşam alanları oluşturabileceğin oyunda bölümleri geçtikçe oyunun mağazasında birçok özelliğin ortaya çıktığını göreceksiniz.

Buz devri filmine sadık kalınarak tasarlanan oyunda yüksek çözünürlüklü grafikler dikkat çekmekte ücretsiz olarak oynayacağınız oyunda bazı özellikleri istediğiniz taktirde para ile satın alabiliyorsunuz. Android Market üzerinden indirmede sorun yaşayan kullanıcılar Apk olarak sitemiz üzerinden indirip cihazlarına atıp tablet ve telefonlarına kurabilirler.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar