I, Gladiator

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.0.19818_ETC1
Eklenme: Nisan 10th, 2014
Dil: English
Boyut: 128M
Üretici: Burlington Trading Ltd.
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
6.596 views

Android için Gladyatör Oyunu

I Gladiator Android oyunu ile arenaların atmosferini hissedebilir , Android işletim sistemli  akıllı telefon ve tabletlerde ücretsiz bir şekilde oynayabilir ve gladiator olmanın heyecanını yaşayabilirsiniz.

Sevilen Gladyatör oyunları arasında yer alan I Gladiator oyununu oynadığınızda geçtiğimiz yıllarda ünlü gladyatör filmlerinden etkilenerek hazırlanmış olduğunu anlamak kolay.

Gladyatör olarak arenalara adım atıp bu heyecanı yaşayabilmenizi sağlayan görüntü kalitesi dikkat çekiyor. Gladyatörler oldukça gerçekçi hareket ve efektlere sahip.

Dokunmatik kontroller yardımıyla Gladyatör karakterini kontrol ederek karşılaştığımız diğer gladyatörleri tek tek yok etmeye çalışın. Bu oyunda amaç size tanınan 5 dakika içerisinde kaç adet gladyatör dövüşçüsünü yenebilmekle ilgili. Ne kadar çok gladyatör yok ederseniz o kadar yüksek puan kazanarak oyunda lider seviyeye ulaşabilirsiniz.

Oyunda saldırma hareketlerinde farklı saldırıların birleşmesiyle oluşan kombo hareketlerde mevcut. Özellikle bu yöntem ile karşınızdaki gladyatörler üzerinde daha fazla hasara yol açarak kolay yenebilir duruma geliyoruz ve zaferi kazanmaya yaklaşıyoruz.

Rakipleri yendiğinizde tıpkı hatırlarsanız eskiden Mortal Combat oyununda rakibi yendikten sonra ölümcül vuruş yapma imkanı sağlıyordu. I Gladiator android oyununda da aynı durum söz konusu. Yenmiş olduğunuz rakip üzerinde ölümcül bir vuruş uygulayarak yok edebilirsiniz.

Oyunu kazanmak için yumruk vs gibi basit dövüş hareketlerinin yanısıra özelleştirilmiş kombo hareketler ve farklı silah, kalkan gibi araçlardanda yararlanabilirsiniz.

Eğer aksiyon oyunları ilginizi çekiyorsa I Gladiator oyununu sitemiz üzerinden Apk olarak indirip mutlaka denemenizi öneririz

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar