Hearthstone: Spellbook

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.3.2
Eklenme: Nisan 7th, 2014
Dil: English
Boyut: 3,2M
Üretici: SpellBook
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2.007 views

Hearthstone: Spellbook Apk İndir - Android için Karakter Kartları Oyunu

Hearthstone kart oyunu sevenler için ideal bir seçim olabilir. Hearthstone piyasaya yeni çıktı fakat çıkmasıyla birlikte beklenilenden fazla ilgi gördü. Kısa bir süre beta (deneme sürümü) olarak hizmet vermekteydi geçtiğimiz günlerde de kararlı versiyon çıkararak Hearthstone oyunu tüm kullanıcılarına ve kart sever oyunculara duyurulmuş oldu.

Hearthstone oyunu ücretsizdir fakat oyunu oynayabilmek için ücretsiz olarak üye olabileceğiniz battle.net hesabına ihtiyacınız olacak. Bu üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra  Android işletim sahipli tüm telefon, tabletlerinizde Hearthstone oyununu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Oyundaki amaç World of Warcraft karakterleri içinden bir veya birden fazla hoşunuza giden oyuncuyu seçerek her oyuncuya özel ayrı bir deste oluşturabilirsiniz. Desteler içinde seçtiğiniz karakterlere özel olarak çeşitli büyüler ve canavar özellikleri ekleyerek kullanma imkanına sahipsiniz.

Oyun içerisinde kendinize yeni arkadaşlıklar edinip bu kişileri arkadaşlık listesine eklediğinizde bunlarla karşılıklı oyun oynayabilirsiniz. Böylece Hearthstone’dan daha fazla keyif alabilirsiniz. Karşılıklı oyun oynamak için kişiyi arkadaşlık listenize eklemenize gerek yoktur rasgele seçtiğiniz kullanıcılar ile de oynayabilirsiniz.

Oyunda bir miktar ilerleyip tecrübe puanınızı azda olsa yükselttiğinizde özel olarak düzenlenen dereceli maçlara girerek burada heyecanınıza heyecan katabilirsiniz. Üstelik puan için de buralar daha avantajlıdır.

Arena’da tarafınıza deste seçme imkanı sunulacaktır. Seçtiğiniz özel karakterlere ait desteleri seçerek bu çekişmeli yarışlara katılabilirsiniz.

Altın kazanmak içinse oyun içinde size verilen küçük görevlerini yerine getirin derim. Böylece az da olsa altın kazanmış olursunuz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar