Grand Theft Auto: Vice City

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.03
Eklenme: Nisan 10th, 2014
Dil: English
Boyut: 1,4G
Üretici: Rockstar Games, Inc.
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
207.160 views

Android Grand Theft Auto: Vice City

Play Station oyun konsolları için 2002 yılının sonlarında piyasaya çıkan Grand Theft Auto Vice City oyunu yaklaşık bir yıl sonrada Windows sürümleri yayınlanmıştır. İlk sürümünün yayınlanmasından sonra büyük ilgi gören oyun 80’liler Amerika’sında geçiyor. Kısa sürede gerçekten çok kişinin gönlünü fethedip yerini almıştır.

Grand Theft Auto Vice City şimdi Android sürümleri ile gündeme geliyor. Max Payne oyunununda beklediği çıkışı yakalayamayan yapımcı firma Rockstar GTA Vice City ile beklediği ilgiden kat kat fazlasını almıştır diye umuyoruz.

Grand Theft Auto Vice City oyununu bilgisayarda oynadıysanız oyun amacı, nasıl kullanılacağı gibi bilgilere mutlaka sahipsinizdir. Zaten oyunu indirdiğinizde bilgisayardakinden herhangi bir farkı olmadığını siz de göreceksiniz. Üstelik oyun hilelerinide rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oyun kalitesi gereği farklı grafik şekilleri sunmakta. Böylelikle cihazınıza uygun olan kaliteyi yakalayıp oyunu kasmadan rahat oynayabileceğiniz hale getirebilirsiniz.

Başta da söylediğimiz gibi Grand Theft Auto Vice City android oyunu Windows sürümlerinin aynısıdır. Öyle ki Windows sürümlerinde bildiğimiz kamera açısını değiştirme olayı Android sürümdede geçerli. 5 Farklı kamera seçeneği ile hangisi hoşunuza giderse onu kullanabilirsiniz.

Oyun sitelerinde oyunla ilgili yapılan yorumlara baktığımda oyunun 1 GB yer kaplaması hoş görülmemiş. Böylesine bir oyunun daha az yer kaplaması beklenemez ki. Oyunda kullandığınız herşey, her görüntü, her efekt hepsinin sağlıklı bir şekilde kullanılıp karşımıza OYUN olarak çıkması için gerekli dosyaların kapladığı alandır bu 1GB ve gayet normal bir durumdur. Bunuda hatırlatmakta fayda gördüm.

Uygulama Görüntüleri

“Grand Theft Auto: Vice City” için 11 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar