Grand Battle

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 6.4.3
Eklenme: Haziran 3rd, 2014
Dil: English
Boyut: 33M
Üretici: Ricky Yang
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
13.588 views

Android için Online Savaş Strateji Oyunu

Grand Battle isimli Android oyununu size tanıtıyoruz. MMORTS türü yani ingilizce Massively Multiplayer Online Real-Time Strategy kısaltması olan oyun türü dilimize Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Gerçek Zamanlı Strateji olarak karşılık buluyor.

Devasanın anlamı da oyunun indirme sayısında anlaşılacağı üzere belli. 1 milyon civarında kullanıcıya ulaşan Garand Battle online strateji oyunları arasında iyi olanlardan birisi. Tüm dünyadan kullanıcılar ile ister ittifak kurun, isterseniz karşı karşıya saldırın. Gücün değil strateji ve zekanın bir arada olduğu oyunda keyifle zaman geçirebilirsiniz.

Çarpıcı grafikleri ve kolay oynanabilirliği sayesinde oyuna, kolayca adepte olabiliyorsunuz. Efsane strateji oyunlarından, Red Alert serisine bir miktar benziyor diyebiliriz. Özellikle kullanılan silahlar, tanklar, uçaklar ve geliştirilen teknolojilerin yanı sıra grafikleri de  benzemekte.

 Grand Battle Oyunun Özellikleri;

  • Oynaması ücretsiz MMORTS savaş strateji oyunu
  • İttifaklar kur üyelerle sohbet et gerçek zamanlı strateji geliştir.
  • Dünya standartlarında savunma sistemleri
  • Savaş Jetleri, füzeler, toplar, mayınlar ve atom bombaları gibi çeşitli askeri güçler.
  • Başarı sıralaması
  • Düşmanının yerini casus uydularla keşfet

Gerçek zamanlı Android Strateji oyununda, ittifaklar kurun ve yan yana mücadele edin. Çeşitli savunma ve saldırı sistemlerinizi geliştirerek, gelen saldırılara karşı koyun. Askeri alanda dehanızı düşmanlarınıza kanıtlayın ve arkadaşlarınız ile eğlenin.

Uygulama Görüntüleri

“Grand Battle” için 2 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar