Golf Star™

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.8.1
Eklenme: Haziran 1st, 2014
Dil: English
Boyut: 427M
Üretici: Com2uS
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2.012 views

Android için Online Golf Oyunu

Golf sporu denince, akla ilk gelen şeyler, her turnuvada milyonlarca dolar kazanan sporcu Tiger Woods ve çok pahalı golf aletleri olacaktır.

Gerçek anlamda çok kısıtlı bir kesimin oynayabildiği ve o yüzden çok yaygın olmayan sporu oynayabilmek için, golf otellerine gitmek ya da golf kulüplerine üye olmak gerekiyor. Tabi üyelik için ciddi bir bedelin yanında, yine çok ciddi bedel tutan golf spor aletleri de satın almak gerekiyor.

Golf Star Android oyununda, bu zorlukları aşarak, sanal ortamda da olsa gerçekci bir golf oyunu deneyimi sağlayabilirsiniz. Golf sporu ilginiz olsun olmasın çok keyif alacağınız kesin. Spor dalı ile ilgili, ciddi araştırmalar sonucu, fizik hareketleri simüle edilerek hazırlanmış oyun, gerçek anlamda oynadığınızda oluşan tepkileri taklit ediyor.

3D grafik yapısı ve sesleri oldukça üst düzeyde hazırlanmış. Tabi işin spor kısmının yanında, sanal olarak golf oynadığını karakterinizi de istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. Örneğin, güneş gözlükleri, golf ayakkabıları ve tişörtleri gibi giysilerinize kadar bir çok özelleştirme sizin elinizde.Ayrıca tüm dünyadan oyunu oynayan oyuncular ile turnuvalara katılarak, oyunun tadını çıkartabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar