Farm Heroes Saga

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.4.7
Eklenme: Nisan 9th, 2014
Dil: English
Boyut: 46M
Üretici: King.com
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
15.782 views

Android için Farm Heroes Saga

Farm Heroes Saga oyunu popüler oyunlardan olan Candy Crush Saga’nın yapımcıları tarafından hazırlanmıştır. Bulmaca oyunları kategorisinde oldukça keyif alarak oynayabileceğiniz aynı zamanda oynadıkça da tıpkı Candy Crush Saga gibi insanın daha fazla oynayası gelen ayrıca bağımlılık yaptığı üzerinde çok konuşulmuş Android bulmaca oyunudur.

Candy Crush Saga oyununun ne kadar ses getirdiğini hepimiz biliyoruz. Candy Crush kadar popüler olmasa da bu da sevilen oyunlar arasında yerini çoktan almış durumda.

Oyun içinde renkli meyvelerin yerlerini değiştirerek birbirine eşlemeniz gerekiyor. Ürünleri eşlemeniz için oyunda hamle sınırlaması ve zaman sınırlaması bulunmaktadır. Bu nedenle yapacağınız hamleler üzerinde uzun düşünüp doğru karar vermelisiniz.

Oyunculara tanınan süre ve hamle sayıları sonunda oyunda gerekli ürünleri toplayamadığınız da bölüm atlama şansınız maalesef yok. Hamle ve zamanınızı doğru yönde kullanarak akıllıca hareket edin. Oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz fakat oyun mağazasındaki hamle arttırıcı, can arttırıcı gibi paketler ücretli olarak satılmaktadır. Hamle ve can hakları satın alarak oyunu daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Farm Heroes Saga aslında öğrenmesi kolay fakat oynarken biraz zorlanabileceğiniz tarzda bir oyundur. Eğlenebileceğiniz güzel bulmaca oyunu arıyorsanız Farm Heroes oyunu tam size göre deriz. Yapmanız gereken tek şey oyunu indirerek oyuna göz atmak. Zaten umuyoruz ki gerisi mutlaka gelecek ve oyuna kilitleneceksiniz.

Uygulama Görüntüleri

“Farm Heroes Saga” için 1 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar