Fairway Solitaire Blast

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.1.3
Eklenme: Mayıs 8th, 2014
Dil: English
Boyut: 47M
Üretici: Big Fish Games
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1.873 views

Android için Solitaire Fal Açma Oyunu

Fairway Solitaire Blast, Tablet ve akıllı telefonlarda oynayabileceğiniz klasik fal açma oyunu olan Solitaire’ nin Android sürümü.

Bilgisayar başında çalışanların sık sık oynadığı oyunların başında, fal açma oyunu olarak da bilinen solitaire oyunu gelir. Windows yüklü bilgisayarlarda otomatik olarak yüklü gelen oyun, Android işletim sistemli cihazlarda standart olarak gelmiyor. Bu eksikliği hissedenler için android ortamında çalışan solitaire oyunu konumuz.

Fairway Solitaire Blast Android oyunu, bildiğimiz fal açma oyununda, bir kaç gömlek daha üstün. Rengarenk bir atmosfere ve eğlenceli animasyonlara sahip. Solitaire oyunundaki amacınız, kağıtları küçükten büyüğe doğru dizerek kapatmak ve temizlemek. Fairway Solitaire de normal solitaire den farklı olan birkaç şey mevcut. Bir kere oyun sıradan tek düze zorluk seviyesi yerine, birden fazla farklı zorluk seviyesine sahip.

Oyunun Özellikleri;

  • 90 bölüm
  • Tablet ve telefonlarla uyumlu
  • İlerledikçe artan zorluk düzeyi
  • Hedeflerinize ulaşmak için yardımcı özel bonus kartlar
  • Lider tablosu ve arkadaşlarınız arasındaki sıralamanız
  • Oyunu kaydedebilmek için üye hesabı açmalısınız.
  • Ücretsiz.

Diğer ana fark ise, elde ettiğiniz puanı faebook gibi sosyol ortamlarda paylaşarak, arkadaşlarınız ile rekor kırma yarışına girmek. Bu oldukça eğlenceli. Çok keyif alarak oynayabileceğiniz solitaire oyunu, 90 zorluk seviyesi, tablet ve telefon desteği, sosyal paylaşım desteği ile Android cihazların vazgeçilmez eğlencesi diyebiliriz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar