Escape from Doom

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.24
Eklenme: Mayıs 9th, 2014
Dil: English
Boyut: 33M
Üretici: Trigger Happy LLC
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
6.106 views

Android için Mumyalardan Kaçış Oyunu

Lanetlenmiş bir mumya ve onun fedaileri, sonsuz uygularından uyandı. İntikamcıların gazabı korkunç olacak. Olağanüstü görselleri ile Doom’dan kaçış, orijinal adı ile Escape from Doom oyunu en başarılı android oyunlarından.

Sıradışı bir oyun deneyimi için mutlaka oynanması gereken oyunun konusu kısaca şöyle; 1920 li yıllarda, Mısır da hazine avına çıkan maceracıları, Mumya ve askerleri karşılar. Mumya cehenneminde, kaçmak veya kalıp ölmek tercihlerin arasında. Tatar yayı, altıpatlar tabanca, çift gibi eski nesil silahlar ile kaçarken de birkaç mumya haklayabilirsin.

3D mumyalar ile 3D çöl ortamında savaşmak için Escape from Doom’u denemelisin. Yüksek hızda olayların gerçekleştiği oyunda, gerçekçi silahlar ve silah sandıkları bu kaçışta en büyük yardımcı olacak. Bazı silahların kilidi açabilmek için, belli sayıda mumya haklaman gerekli.

Oyunun Özellikleri;

  • 3 boyutlu çöl ortamında ürpertici mumyalar
  • Kalp atışı gibi hızlı tempolu aksiyon oyunu
  • Gerçekçi silahlar ve hazine sandıkları
  • 60 dan fazla silah
  • Koleksiyon mücevherleri ve anahtarları kullanarak bir üst seviyeye hızlı çıkabilirsiniz.

Hazine avcısı olarak, Mısır tapınaklarına gelip mücevher toplamadan gitmek olur mu diyerek, yolunuz üzerinden gördüğünüz mücevherleri koleksiyonunuza ilave etmeyi unutmayın. Escape from Doom Apk olarak ücretsiz indirip Android tablet ve akıllı telefonlara kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar