Escape Action

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.5
Eklenme: Ocak 4th, 2014
Dil: English
Boyut: 6,4M
Üretici: Candy Mobile
Platform: 2.1 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2.923 views

Android için Kaçma Oyunu

Stratejinize sadık kalın ve kaçma planını başarı ile yerine getirip kurtulun. Heyecan ve aksiyon dolu kaçma oyunu Escape Action şimdi Android cihazlara geldi.

Android işletim sistemi kullanan mobil cihazlar için geliştirilmiş olan oyun ücretsiz olarak sunulmakta. Hapsedildiğiniz odadan kaçmanızı gerektiren oyunda odadan kaçmak için karşınıza çıkan tüm bulmacaları çözüp kurtulmanız gerekiyor. Aslında tamamen zekâya dayalı olan oyunda birbirinden güzel hazırlanmış zorlu bulmacaları çözüyorsunuz.

Üst düzey cezaevlerinde görev almış bir uzman güvenlikçi tarafından geliştirilen kaçış yollarını bulmak için bu zekâ oyununda pür dikkat odaklanmanız gerekiyor. Eğlenirken kendinizi geliştirebileceğiniz oyuni harika grafikler ve ses efektleri de daha çekici hale gelmiş.

Birbirinden zorlu 60 seviyeye sahip oyunu oynamak için telefonu istediğiniz gibi hareket ettiriyorsunuz. Tilt, sarsıntı ve döndürerek oynadığınız oyunda odadaki gizli öğeleri bulup bulmacaları tanımlamaya çalışıyorsunuz. Her bölümü başarı ile tamamladıktan sonra daha zorlu bir bölüme geçiyorsunuz.

Android kaçma oyunu olan Escape Action oyununu APK olarak sitemiz üzerinden indirip tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz. Toplam boyutu 6,4 MB olan oyun her geçen gün güncellenip yeni özelikler ve seviyeler kazanmaktadır.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar